Klienditeenindus
+372 55517274
    tööpäevadel 9.00-17.00

     

Uudised

3 uut salongi 1-st juulist!

Püüdes olla võimalikult lähemal oma klientidele avame 2014 a. 1. Juulil uue salongi ROKIŠKIS (Respublikos g. 106, II a., OK mööblisalongis) Sel puhul kingime Rokiškise salongis kõikidele ostjatele kuni 6. juulini 10% allahindluse kogu mööblile (allahindlusi ei summeerita). 

Kutsume külastama uusi salonge!.

SUURIMAL IGAASTASEL MÖÖBLINÄITUSEL „MÖÖBEL 2014“ ESITLESIME 6 UUT MÖÖBLIMUDELIT

Osaledes seitsmendat aastat järjest näitusel „Mööbel 2014“ esitlesime 6 uut mööblimudelit: ühed on orienteeritud funktsionaalsusele – teised mugavusele, kolmandad  paistavad silma värvivaliku poolest. Samuti esitleme multifunktsionaalset mööblit: diivanvoodi, nurgdiivan ja magamisvoodi ühes. See mööbliese on ette nähtud nendele, kelle korter on väike ja kes soovivad oma ruumi maksimaalselt ära kasutada. Näitusel püüame esitleda oma klientidele mitte ainult olemasolevat värvivalikut vaid rõhutada ka üha kvaliteetsemate materjalide kasutamist. Seega püüame luua klientidele veel suuremaid mugavusi. Näitusel demonstreeritud mööblit võite juba osta mööblisalongidest.

 

UUDIS: kuulsa disaineri DIIVANID TEIE KODUDESSE!

Märtsikuu 26-29 päevadel esitlesime Vilniuses „Litexpo“ näitustepaviljonis toimunud näitusel „Baldai 2015“ A. Pogrebnojus loodud ainulaadse disainiga  diivanit -ROMEO&JULIET. Näituse ajal oli külastajatele eraldatud spetsiaalne ruum, kus imiteeritud Veroona ajastu sein, millele võis jätta oma armastuseavalduse ja osaleda sel viisil loteriis   „ROMEO & JULIET“ diivani võitmiseks. Pärast näitust eksponeeritakse diivanit suurimate linnades kaubanduskeskustes ning suurimates „Gintaro baldai“  salongides.

See ainulaadse disainiga diivan - „ROMEO & JULIET“ on saanud nimetuse noorte armunute sümboliks saanud Shakespeare romaani tegelaskujude nimedega Diivani katteriiet kaunistab disaineri poolt üle kantud kuulsa Juliet rõdu kõrval  paikneva Veroona seina joonis

Armastusmotiividega kaunistatud diivanitel, mida toodetakse ainult 50 tk. võib näha originaalseid, inimeste poolt  kuulsale Veroona seinale kirjutatud armastuseavaldusi ning lugeda uusi, disaineri käega kirjutatuid. Tänu unikaalsele paljuvärvilisele katteriidele võib iga diivani omanik täiendada kirjutisi uutega. Kaasaegne, originaalne diivan, mida pole võimalik ära määrida, sobib suurepäraselt mistahes interjööri, aga katteriide kirjadest kiirgav armastuse energia levib kogu majas või büroos.

Soovisime kinkida klientidele uuendamisvõimaluse ja omada ainulaadset, paljudele taskukohast, kuulsa disaineri loodud mööblieset. Sel aastal plaanime esitleda palju uut mööblit, püüame rahuldada ka uute klientide maitset. Praegusel ajal pööravad inimesed rohkem tähelepanu pehme mööbli mugavusele ja funktsionaalsusele – diivanit kasutatakse mitte ainult televiisori vaatamiseks, vaid ka mitmesugusele tegevusele, näiteks nutiseadmete abil uudiste lugemiseks . Reageerime sellistele muudatustele ja uuendame oma mööblit. Meid võlub väga A. Pogrebnojaus progressiivne lähenemine tööle ja erinevatele projektidele, just sel põhjusel alustasime koostööd – kommenteerib .„Gintaro baldai“ kaubandusjuht Raivydas Janavičius.

Näitusel esitleti ka teisi uusi mööblitooteid -  pehmeid nurgadiivaneid Matas ning Kajus.