Klienditeenindus
+372 55517274
    tööpäevadel 9.00-17.00

     

Meist

"Gintaro mööbel“ –  üks suurimaid mööblitootjaid, kes tegutseb juba 12 aastat Balti riikide turul.  

USALDUSVÄÄRSUS. Leedu tehases toodame aastas üle 35.000 erineva mööblitoote;

USALDUS. Juba üle 200.000 perekonna Leedus, Lätis ja Eestis kasutavad meie valmistatud mööblit. Ekspordime mööblid Balti ja Skandinaavia riikidesse, Venemaale, Araabia Emiraatidesse, Kirgiisiasse, Usbekistani;
KVALITEET. Tootmises juurutatud sisemine kvaliteedijärelvalve süsteem võimaldab anda kuni 24-36 kuulise garantii;

 

INNOVATSIOONID. Mööblit toodame Klaipedas, uues, kaasaegses 11.000 ruutmeetrise pinnaga tsehhis;

PROFESSIONAALSUS. Ettevõttes töötab üle 400 mööblitööstuse professionaali;

LÄHEMAL TEILE. Ettevõttes toodetud mööblit müüme 39-as salongis Leedus, Lätis ja Eestis.


Oleme selleks, et Teie kodu oleks mugav ja soe, rõõmustaks Teid ja alati oleks soov koju tulla. Püüame, et meie ettevõtte mööblisalongi külastajad leiaksid Neile meeldiva mööblieseme.

Investeerime pidevalt sisseseade uuendamisse, täiustame tootmistehnoloogiat, et pälvida Teie usaldust. Osaleme aktiivselt mööblinäitustel, et pakkuda Teile kõiki uusi mööblitootjate suundi.

      

Mööblit toodame eriti kvaliteetsest toorainest (näiteks „Tiger“ marki poroloonist, mida ettevõte toodab ise, tarnides oma tooteid ka Rootsi kontserni IKEA tehastele), aga mööbliriided valmistame plekikindlatest kangastest, kauakestvast naturaalsest või tehisnahast, et Teil oleks võimalikult lai valik.

Juurutanud kvaliteedijärelvalve ja tootmise efektiivsuse juhtimise süsteemi võime toota Teie  soovitud mööbli kiiremini ja kvaliteetsemalt.

Meil on tugev disainerite ja projekteerijate meeskond, kes pidevalt uuendab ettevõttes toodetavaid pehme mööbli mudeleid ja värvikombinatsioone, aga konsultandid meie salongides aitavad Teil valida sobivaima mööbli ning kauneimad katteriided.

Püüame, et mööbli hind oleks Teile vastuvõetav, seetõttu kaalume hoolikalt iga materjali valides. Olles Leedu mööblitootjate liider, püüame pakkuda Teile uusi tooteid mitte ainult hinnast lähtudes, vaid ka esteetilist välimust ning kõrget kvaliteeti.

„Gintaro mööbel“ – Teie hubasele kodule!